Masz pytania? Zadzwoń: +48 698 901 491 +48 570 333 337

Zabiegi endoskopowe

W naszej Pracowni Endoskopowej wykonujemy pełen zakres specjalistycznych badań górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Są to między innymi gastroskopia i kolonoskopia.

Wszystkie badania wykonuje wykwalifikowany zespół naszych Lekarzy i Pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem, w oparciu o nowoczesne techniki endoskopowe i wysokiej klasy sprzęt.

GASTROSKOPIA to badanie przeprowadzone za pomocą przyrządu przypominającego sondę, pozwalające obejrzeć błony śluzowe żołądka i dwunastnicy.

KOLONOSKOPIA to badanie pozwalające ocenić stan jelita grubego. Jest to podstawowe badanie w diagnostyce między innymi nowotworów i chorób zapalnych jelita grubego.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Przeczytaj o tym w naszej polityce prywatności.

Nie wyrażam zgody Wyrażam zgodę