Masz pytania? Zadzwoń: +48 698 901 491 +48 570 333 337

WITAJ W MEDICOME

To oświęcimskie centrum medyczne, które kompleksowo zaopiekuje się zdrowiem Twoim i Twojej rodziny

Poradnie

Lekarze i specjaliści

Jakie badania wykonujemy

Medicome Baby

Medicome Family

Zajęcia ruchowe

Laboratorium

Testy genowe

Badania kliniczne

Nutrigen

Fundacja „Cud Istnienia”

Cennik

51

lekarzy i specjalistów

13

gabinetów

2

sale konferencyjno - sportowe

Ponadto

  • Nowy budynek
  • Opieka holistyczna
  • Przystosowanie dla Osób niepełnosprawnych
  • Laboratorium
  • Specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy (angioOCT, PFO, EKG, holter, Doppler, spirometria, uroflometria, USG, KTG, usg gałki ocznej)
  • Sala zabiegowa

Medicome – Oświęcimskie Centrum Medyczne

Witaj! Jeśli interesuje Cię holistyczna opieka zdrowotna – jesteś w dobrym miejscu. Oświęcimskie Centrum Medyczne MEDICOME powstało w 2010 roku i stale rozszerza swoją działalność o nowe poradnie specjalistyczne. Tak, by móc kompleksowo zaopiekować się zdrowiem Twoim i Twojej Rodziny.

Nasza placówka została założona przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w pracy z Pacjentami, jak i w prowadzeniu badań klinicznych. Dzisiaj MEDICOME to nowoczesne Centrum Medyczne, działające jako zespół prywatnych poradni specjalistycznych.

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług medycznych gwarantują lekarze specjaliści oraz zespół wykwalifikowanych pielęgniarek.

Starannie przemyślane wnętrza zapewniają komfort Pacjentom. Ośrodek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz posiada windę. Dziękujemy za odwiedzenie naszego miejsca w Sieci. Zajrzyj do nas również w naszym Centrum!

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Przeczytaj o tym w naszej polityce prywatności.

Nie wyrażam zgody Wyrażam zgodę