Masz pytania? Zadzwoń: +48 698 901 491 +48 570 333 337

Zamykanie żylaków klejem Venseal

VENASEAL – INFORMACJE

1. PRODUKT

VENASEAL jest klejem medycznym przeznaczonym do zamykania niewydolnych żył kończyn dolnych. Jego gęsta formuła (gęstość miodu) oraz
opracowana sekwencja aplikacji zapewnia bezpieczeństwo wykoniania zabiegu dla lekarza.

Procedura VenaSeal(tm) nie wymaga znieczulenia tumescencyjnego, działania termicznego, użycia środka sklerotyzującego. Klej medyczny o specjalnej gęstości dostarczony za pomocą cewnika do światła żyły powoduje jej sklejenie. Metoda ta pozwala uniknąć ryzyka uszkodzenia nerwów podczas leczenia żyły odstrzałkowej, do którego czasami dochodzi podczas zastosowania niektórych procedur wykorzystujących działanie termiczne.

 

2. CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

 

Skuteczności popartej badaniami klinicznymi
Udokumentowane rezultaty badań klinicznych prezentują bezpieczeństwo procedury oraz wysoki odsetek zamkniętych żył.
Pacjent odczuwa komfort z powodu:

* Zminimalizowanego do znieczulenia miejscowego nakłucia

* Szybkiej rekonwalescencji

* Szybkiego powortu do swoich codziennych aktywności

* Braku siniaków i wybroczyn

* Braku konieczności stosowania pończoch uciskowych

 

Venaseal jest specjalnym klejem medycznym opartym na cyjanoakrylu, który bezpiecznie i skutecznie zamyka niewydolny odcinek żyły.
Przybliża do siebie ściany żył i powoduje zamknięcie bez znieczulenia tumescencyjnego, interwencji chirurgicznej czy użycia temperatury.

Dozownik w formie pistoletu pozwala na dokładne wstrzyknięcie kleju, którego najważniejszą cechą jest gęstość. Każde naciśnięcie to 0.1 cc kleju dostarczone w wyznaczone miejsce w żyle. Ampułka kleju wystarcza na zamknięcie 100cm żyły. Istotnym elementem zestawu jest cewnik klejowy zaprojektowany tak, by był doskonale widoczny w USG.

 

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony i dostosowania prezentowanych treści do Twoich indywidualnych potrzeb. Akceptując komunikat zgadzasz się na użycie plików oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz odwołać udzieloną nam zgodę poprzez wprowadzenie zmian w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Przeczytaj o tym w naszej polityce prywatności.

Nie wyrażam zgody Wyrażam zgodę