PSYCHOTERAPEUTA

mgr Anna Kobierska

Certyfikowana specjalistka terapii uzależnień, socjoterapeutka oraz psychoterapeutka w trakcie całościowego kursu psychoterapii psychodynamicznej (Collegium Medicum UJ Kraków).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych ośrodkach, m.in. MONAR Luta (dla dzieci i młodzieży),  Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjny dla Osób Uzależnionych „Betania” w Mstowie,  Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjnym w Anielinie czy Ośrodku dla młodych dorosłych MONAR w Ozorkowie. Aktualnie związana ze Szpitalem Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie. Swoją pracę poddaje regularnym superwizjom, zarówno w szpitalu jak również w gabinecie (superwizorem praktyki prywatnej jest mgr Ryszard Chłopek). Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

Zajmuje się terapią osób dorosłych i młodzieży od 15 rż. uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu, internetu oraz pracą z rodzinami osób uzależnionych (współuzależnienie oraz osoby określające się jako DDA/DDD ).

Certyfikowana realizatorka rekomendowanych przez Ministerstwo Zdrowia programów:  CANDIS adresowanego do problemowych użytkowników przetworów konopi oraz programu wczesnej interwencji Fred Goes NET skierowanego dla młodych osób eksperymentujących z marihuaną.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 


Jesteś zainteresowany wizytą w Oświęcimskim Centrum Medycznym?
Zarejestruj się bezpłatnie – Online.

Sprawdź wolny termin