Witamy w Medicome

Oświęcimskie Centrum Medyczne MEDICOME powstało w 2010 roku i stale rozszerza swoją działalność o nowe poradnie specjalistyczne. Nasza placówka została założona przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w pracy z Pacjentami, jak i w prowadzeniu badań klinicznych. Dzisiaj MEDICOME to nowoczesne Centrum Medyczne, działające jako zespół prywatnych poradni specjalistycznych.

Nowoczesne Centrum Medyczne z doświadczeniem

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług medycznych gwarantują lekarze specjaliści oraz zespół wykwalifikowanych pielęgniarek. MEDICOME spełnia wysokie wymagania stawiane współczesnym placówkom służby zdrowia. Starannie przemyślane wnętrza zapewniają komfort Pacjentom. Ośrodek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz posiada windę.

Nasza placówka medyczna powstała w wyniku zapotrzebowania na wysokospecjalistyczną usługę świadczoną przez renomowanych lekarzy,
z długoletnim doświadczeniem. Zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów.

Nasza placówka znajduje się w centrum miasta Oświęcim przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 30, na przeciwko Placu Targowego, w pobliżu nowej Miejskiej Biblioteki Publicznej, stacji Statoil oraz sklepu Lidl.

MEDICOME Sp. z o. o. jest czynne od poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00-20.00.
Rejestracja telefoniczna pod numerem:
570333337 lub 698 901 491.
Fax.: (33) 845 13 67.

Nasi specjaliści

Świadczymy usługi dla klientów o wysokich wymaganiach. Nasza wizja leczenia na wysokim poziomie rzetelności oraz komfortu Pacjenta urzeczywistnia się w posiadaniu nowoczesnej aparatury medycznej, a przede wszystkim we współpracy z wysokiej klasy specjalistami.

CHIRURG KLATKI PIERSIOWEJ

Dr n. med. Zbigniew Grochowski - specjalista chirurgii klatki piersiowej (torakochirurg). Obecnie Z-ca Ordynatora Klinicznego Oddziału Chirurgii Klatki Piersiowej w Szpitalu Jana Pawła II w Krakowie.

NEUROLOG

Lek. Klaudia Plinta - lekarka, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Lekarskim, aktualnie realizuje pracę doktorską w Katedrze i Klinice Neurologii dotyczącą zaburzeń gałkoruchowych oraz biomarkerów u pacjentów z chorobą Huntingtona oraz pracuje na oddziale neurologii.

CHIRURG NACZYNIOWY

Lek. Paweł Ćwik - specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista chirurgii naczyniowej. Pracownik Małopolskiego Centrum Sercowo-Naczyniowego Polsko Amerykańskich Klinik Serca w Chrzanowie.

PSYCHOLOG

mgr Weronika Żmuda - od 2013 roku zatrudniona w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach. Na co dzień pracuje z pacjentami mającymi zaburzenia pamięci w wyniku urazów czaszkowo-mózgowych, chorób neurozwyrodnieniowych jak również z pacjentami po udarze mózgu.

ENDOKRYNOLOG, DIABETOLOG, HIPERTENSJOLOG

Prof. dr hab. n. med. Robert Krysiak - laureat naukowej nagrody Prezesa Rady Ministrów w 2000 roku. Pracownik naukowo - dydaktyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

CHIRURG

dr n. med. Mariusz Ciopała - specjalista chirurgii ogólnej, Zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Oświęcimiu. Specjalizuje się w chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii przepuklin oraz chirurgii proktologicznej.

Nasi pacjenci o nas


{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"5000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"false","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"false"}

Ginekolog

Lekarz Mateusz Żuławski to bardzo dobry specjalista! Delikatny, bardzo miły. Zero stresu. Wszystko wytłumaczone. Pełen profesjonalizm! Polecam bardzo serdecznie! 😉

Ginekolog – USG płodu

Ahmed Noor Fahie bardzo dokładny, uprzejmy lekarz. Tłumaczy wszystko na bieżąco dlatego badanie usg było w pełni zrozumiałe. Na pewno jeden z lepszych specjalistów, którego spotkałam. Więcej by takich lekarzy na drodze ciężarnych 🙂

Leczenie Zaburzeń Pamięci

Dziękuję bardzo że pomogliście mojej mamie. Byliśmy już u różnych specjalistów, ale nieskutecznie. Potrzebowała po prostu kompleksowego wsparcia neurologa i psychologa. Dzięki wam panujemy nad chorobą.

Centrum Badań Klinicznych

Jestem w trakcie badań klinicznych. Choruję na Leśniowskiego-Crohna. Ból brzucha już był nie do zniesienia. Liczę, ze dzięki badaniom nie tylko ja pozbędę się  przykrej dolegliwości, ale również inni będą mogli korzystać ze skutecznej terapii.

Wizyta kardiologiczna z EKG

Jestem bardzo zadowolona z atmosfery jaka panowała podczas wizyty u Pana doktora Witolda Żmudy. Bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Trafna diagnoza. Dobre podejście do pacjenta. Mam wysokie oczekiwania co do opieki medycznej, a Pan dr bez problemu je spełnia.

USG naczyń żylnych kończyn dolnych

Dr Paweł Ćwik to świetny i empatyczny profesjonalista. Badanie usg bardzo szczegółowe z obszernym opisem. U innych lekarzy nie byłem, ale Panie na recepcji są bardzo miłe i gotowe pomóc. Nie musiałem się dopytywać o szczegóły. Polecam!

Wizyta dietetyczna

Ze względu na moją chorobę musiałem się udać do dietetyka. Dieta, którą dostałem uwzględnia wszystkie moje preferencje żywieniowe, a najważniejsze, ze dzięki niej w końcu lepiej się czuję i zaczynam wracać do zdrowia.

Psycholog

Denerwowałam się wizytą. Jednak zupełnie niepotrzebnie. Cudowne podejście do pacjenta. Pani Weronika potrafi wysłuchać, dobrać odpowiednie leczenie. A najważniejsze -wczuć się w sytuację osoby, która potrzebuje pomocy. Polecam!

Neurolog

Polecam Panią doktor Katarzynę Borowską jako wyjątkowo kompetentnego i profesjonalnego lekarza. W moim przypadku z wielkim wyczuciem i wiedzą doprowadziła do zdiagnozowania choroby neurologicznej, dzięki czemu od razu rozpoczęliśmy leczenie. Nie wiem, co by ze mną dzisiaj było, jeżeli nie poznałabym pani doktor. Dzięki.

Galeria Centrum Medicome

 

Skontaktuj się z nami

Oświęcimskie Centrum Medyczne, ul. Dąbrowskiego 30, 32-600 Oświęcim, woj. małopolskie
kom: +48 570 333 337, tel: +48 33 842 18 44, fax: +48 33 845 13 67, email: recepcja@medicome.pl