Aktualności

Nowy Specjalista Onkolog

Fot. Karolina Karpiel

Choroba potrafi otoczyć stresem i lękiem niczym ciemnością.

Też tak czujesz?
Nasz świetny specjalista onkolog, Marcin Kowalski, poprowadzi Cię w tym trudnym czasie, w ciemnosciach. Odpowie na Twoje pytania oraz z cierpliwością porozmawia i wyjaśni wszystkie strasznie brzmiące terminy.
Zajmuje się diagnozowaniem, jak i leczeniem nowotworów, pracuje od prawie dwudziestu lat w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.
Od kilku lat prowadzi też Oddział Chemioterapii Dziennej w szpitalu w Oświęcimiu, gdzie w komfortowych, kameralnych warunkach prowadzona jest chemioterapia w nowotworach piersi, jelita grubego, płuca, żołądka i wielu innych.
Od teraz, od czwartku 17.09 Marcin Kowalski przyjmuje także w naszym centrum w Oświęcimiu.

Na wyciągnięcie ręki masz człowieka z ogromną wiedzą i doświadczeniem – skorzystaj!

Prowadzi On leczenie systemowe nowotworów: chemioterapię, immunoterapię, hormonoterapię i leczenie celowane.
Zajmuje się kwalifikacją do leczenia, w tym kwalifikacją do leczenia wielodyscyplinarnego z wykorzystaniem chirurgii onkologicznej i radioterapii.
Prowadzi też leczenie wspomagające pacjentów w trakcie terapii przeciwnowotworowych, w tym leczenie bólu nowotworowego, niedożywienia i innych powikłań choroby i jej leczenia.
Zajmuje się też wieloletnią kontrolą i obserwacją pacjentów, którzy zakończyli już z sukcesem leczenie przeciwnowotworowe.
Zadbaj o siebie i zadaj pytania. Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy dla Ciebie. Dajemy wsparcie.